Stowarzyszenie Szprotawski Uniwersytet Trzeciego Wieku

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Chór

Hej kolęda, kolęda......

Email Drukuj PDF

W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, 6 stycznia 2019r w Kościele NMP w Szprotawie mieliśmy przyjemność wysłuchać świąteczno-noworocznego Koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Chóru UNISSONO( działającego pod patronatem UTW III W w Szprotawie) pod kierownictwem muzycznym IZABELI HABICH. Chór zaśpiewał osiem pięknych kolęd i pastorałek - ,,Wśród nocnej ciszy",,,Nie było miejsca dla Ciebie",Triumfy",,,Na Boże Narodzenie",,,Złota Jerozolima",,,Adeste", ,,Narodził się Jezus Chrystus", ,,Na kopie siana". Dzięki ciekawym aranżacją przygotowanym przez p. I. HABICH, zabraliśmy do domu bezcenne wrażenia przepełnione radością i światłem bijącym z przekazu treści i muzycznej oprawy. Słuchając Koncertu mieliśmy wrażenie,że Seniorzy po raz kolejny udowodnili,że potrafią swoim zaangażowaniem i pasją zachwycić publiczność swoimi umiejętnościami. Występ Chóru podbił serca publiczności swoim niepowtarzalnym klimatem, tak bardzo ,że składając serdeczne podziękowania wyrażamy nadzieję na kolejne piękne spotkania z Wami wspaniałymi Chórzystami.

tekst- M. Stelmach

foto- M. Licimińska i K. Haraźna

Poprawiony: środa, 16 stycznia 2019 08:09

Urodziny chórzystów

Email Drukuj PDF

W ramach projektu "AKTYWNI SENIORZY" "hucznie" obchodzimy kolejne 18-stki naszych chórzystów. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze oraz pracy wolontariuszy.

Poprawiony: piątek, 12 stycznia 2018 13:25

Spotkanie wigilijne w Smardzowie

Email Drukuj PDF

7 grudnia 2017 roku w Gminnej świetlicy/ Smardzów odbyło się spotkanie wigilijne dla emerytów i rencistów oraz osób samotnych.

W wigilijny nastrój wprowadziła nas Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej pani Barbara Reszczyńska, wszyscy uczestnicy zaśpiewali kolędę "Wśród nocnej ciszy". Następnie były życzenia, łamanie opłatkiem i wspólne kolędowanie.

Poprawiony: czwartek, 11 stycznia 2018 08:01

Gminny Dzień Seniora w Nowym Miasteczku

Email Drukuj PDF

9 listopada 2017 roku chór "Unisono" brał udział w obchodach Seniora. Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Miasteczku.

Zebranych gości powitała pani Burmistrz Danuta Wojtasik oraz Dyrektor GOK pan Grzegorz Zwarycz.

Poprawiony: czwartek, 11 stycznia 2018 08:02

KOLEJNE 18-STKI w UTW !!!!

Email Drukuj PDF

W ramach projektu "AKTYWNI SENIORZY" "hucznie" obchodzimy kolejne 18-stki naszych chórzystów. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze oraz pracy wolontariuszy. Już niebawem ruszamy "w trasę" a sympatyków chóru zapraszamy na Jubileusz Uniwersytetu Trzeciego Wieku gdzie zaprezentujemy się obok wielu młodych a już znakomitych artystów.


Poprawiony: piątek, 16 czerwca 2017 08:24

Strona 1 z 5