Stowarzyszenie Szprotawski Uniwersytet Trzeciego Wieku | UTW Szprotawa

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Inauguracja Gminnego Tygodnia Seniora za nami

Email Drukuj PDF

07.10.2019r.o godz. 10.00 w sali widowiskowej Szprotawskiego Domu Kultury, Władze naszego miasta oraz najmłodsi mieszkańcy (przedszkolaki z przedszkoli 1,2,3)  składali seniorom życzenia z okazji ich święta. Było sympatycznie , chwilami wzniośle, radość i duma rozpierała mam serca, że mamy takie cudowne wnuki. Niektórzy seniorzy wychodzili z koncertu bardzo wzruszeni. Seniorzy Szprotawskiego UTW dziękują kierownictwu i kadrze pedagogicznej naszych przedszkoli za Waszą piękną pracę i pamięć o nas, a dzieciom dziękujemy za ten wspaniały pokaz ich umiejętności i talentów, który co roku przysparza nam tyle radości.

Z.P.